Üniversitemiz 2016 yılı Kurum İç Değerlendirme Raporu hakkında bilgilendirme ve değerlendirme toplantıları devam ediyor.
Üniversitemizin stratejik planı ve hedefleri doğrultusunda eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetleri ile idari hizmetlerinin değerlendirilmesi ve kalitesinin geliştirilmesi ile ilgili kurumun iç ve dış kalite güvence sisteminin güçlendirilmesine yönelik Kurum İç Değerlendirme Raporu bilgilendirme ve değerlendirme toplantılarının ilki Üniversitemiz Kalite Komisyonu üyeleri ile Ziraat Fakültesi Fakülte Kurul üyelerinin katılımıyla Ziraat Fakültesi Dekanlık Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Üniversitemiz Kalite Komisyonu üyeleri daha sonra Çorlu Mühendislik Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve Veteriner Fakültesi Fakülte Kurul üyeleri ile gerçekleştirilen Kurum İç Değerlendirme Raporu bilgilendirme ve değerlendirme toplantılarında bir araya gelerek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...