Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından organize edilen Kurumsal Akreditasyon Programı (KAP) ön değerlendirme toplantısına katıldı.
YÖKAK tarafından görevlendirilen Kurumsal Değerlendirme Takımı ile birlikte çevrim içi olarak gerçekleştirilen toplantıya Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent EKER, Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Genel Sekreter Murat Kamil TIRPANCI ve Strateji Geliştirme Daire Başkanı Arzu ALKANAT katılım sağladı.
Rektörümüzün Üniversitemizde kalite süreçlerine yönelik çalışmalar hakkında bir sunum yaptığı toplantıda, kalite ve akreditasyon çalışmalarına ilişkin YÖKAK yetkilileriyle görüş alışverişinde bulunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...