Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen 2017 – 2018 Korumalı Futbol Ünilig 1. Lig Müsabakalarına Üniversitemizi temsilen katılan Kuzgunlar Korumalı Futbol Takımı Denizli Pamukkale Üniversitesi ile yaptığı maçtan galip ayrıldı.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Kuzgunlar Korumalı Futbol Takımı Pamukkale Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı ile Denizli’de gerçekleştirdiği karşılaşmayı 14’e 12 kazandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...