Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen 2021-2022 Korumalı Futbol 1. Lig Ünilig müsabakalarına Üniversitemizi temsilen katılan Ravens (Kuzgunlar) Korumalı Futbol Takımı, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile yaptığı zorlu maçta galip geldi.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ravens (Kuzgunlar) Korumalı Futbol Takımı, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı ile 12 Şubat 2022 Cumartesi günü NKÜ Stadyumunda gerçekleşen karşılaşmayı 32-14 skorla kazandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...