2015 ÖSYS kılavuzunda ilan edilen programlara ilişkin yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 2055 lisans kontenjanından 2042'sine; 4755 ön lisans kontenjanından ise 4717'sine yerleştirme yapılmıştır. Lisans-Ön lisans genel toplamında da 6810 kontenjandan 6759'una yerleştirme yapılmış olup toplam doluluk oranı % 99'a ulaşmıştır.
Namık Kemal Üniversitesi olarak; eğitim kalitesinin yanı sıra yeni eklenen programlar ile eğitimde çeşitliği sağlama hedefi doğrultusunda çalışmalarımız devam edecektir. 2015-2016 eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, akademik ve idari personelimize, Tekirdağ ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...