Üniversitemiz, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Keşan Üniversite Tanıtım Günü’ etkinliğine katılım sağladı.
Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğr. Gör. Dr. Serkan AYDIN ile Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı idari personellerinin katılım sağladığı tanıtım günü, Keşan Spor Salonunda gerçekleştirildi.
30 Üniversitenin katılım sağlayarak stant açtığı tanıtım gününde çok sayıda öğrenci stantları ziyaret etti. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi sdtandını ziyaret eden öğrencilere Üniversitemizin Fakülteleri, Yüksekokulları ve Meslek Yüksekokulları ile bölüm ve programları hakkında bilgi verilerek Üniversitemizde gerçekleştirilen kültürel, sportif, sosyal faaliyetlerden ve olanaklardan bahsedildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...