Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun Balıkesir Üniversitesi’nde düzenlediği Üniversitelerarası Karate Şampiyonası’nda kadın ve erkek karate takımımız üniversitemizi başarıyla temsil etti.
Takımlar kategorisinde erkek karate takımımız turnuvada 2. olurken Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerimiz Muratcan DENİZ kendi kategorisinde birinci, kadınlarda ise Sidra Buket DESTEGÜL kendi kategorisinde üçüncü oldu.
Turnuvaya katılan ve üniversitemizi başarıyla temsil eden öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...