Üniversitemiz Hukuk Fakültesi Öğrencileri, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamındaki ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Öğrenciler, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan memnun olduklarını dile getirdiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek yeni eğitim öğretim yılında öğrencilere başarı temennisinde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...