Her geçen gün akademik altyapısının yanı sıra fiziksel altyapısını da güçlendiren Namık Kemal Üniversitesi, hastanesini de Tekirdağ İli ve çevre bölgelerin ihtiyaçları doğrultusunda güncelleyerek yeni servisler kazandırmaktadır.
Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı, 2 Öğretim üyesi (Doç.Dr. Özkan Ateş, Yrd.Doç.Dr. M. Akif Durak), 1 Asistan (Dr. Eren Kıran) ile Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde hizmet vermektedir.
Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı son bir yıllık süreç içerisinde eksikliklerinin önemli bir kısmını tamamlayarak, Beyin ve Sinir Cerrahisi Yoğun Bakımının açılmasıyla her türlü Beyin ve Sinir Cerrahisi ameliyatını (Beyin, omurga, omurilik, periferik sinir hastalıkları cerrahi tedavisi) Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yapılır hale getirdi.
Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yeni kurulan Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği ile Tekirdağ ve çevre illerinin halkına hizmetini arttırarak devam ettirecektir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...