Üniversitemiz, Trakya Kalkınma Ajansı ve Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında Girişimcilik Eğitim Programları işbirliği protokolü imzalandı.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yaşar Esen’in imza attığı protokol kapsamında 175 katılımcıya 490 saatlik Girişimcilik Eğitimi verilecek.
Programın teorik ve pratik eğitim bölümü Üniversitemizde gerçekleştirilecek olup; “Temel Seviye Girişimcilik Eğitimi”nin sınıf içi eğitim ve atölye çalışmaları toplam 63 günde tamamlanacak.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...