Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Genel Sekreterliğine vekalet eden Kaymakam Murat EREN, görev süresinin dolası sebebiyle Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e veda ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent EKER ile Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL ve Personel Daire Başkanı Murat Kâmil TIRPANCI da bulundu. Kaymakam Murat EREN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesindeki görev süresi boyunca devletimizin yarar ve çıkarları doğrultusunda, Üniversitemizin ilerlemesi ve gelişmesi için çalıştıklarını ifade etti ve Rektör ŞAHİN’e vermiş oldukları destekleri için teşekkür etti.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de görev süresi boyunca göstermiş oldukları özverili çalışmaları sebebiyle Kaymakam Murat EREN’e teşekkür ederek, “Devlet ve millet sevgisi ile donanmış, bu şuurla çalışan sizin gibi bir kardeşimiz aramızdan ayrıldığı için üzgünüm. Hangi kurum olursa olsun aynı bilinç ve gayretinizin süreceğine eminim. Dostluğumuz bakidir; çalışma hayatınızda da başarılar dilerim” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...