Üniversitemiz yeni Genel Sekreter Vekili Dr. Öğr. Üyesi Fatih TUNA, görevine başlaması dolayısıyla Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu. Ziyarette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN, Prof. Dr. Murat TAŞAN ve Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL da yer aldı.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Genel Sekreter Vekili Dr. Öğr. Üyesi Fatih TUNA’yı tebrik ederek, başarı dileklerinde bulundu ve “Rabbim, mahçup etmesin İnşaAllah. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte uyum içinde çalışacağız” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...