Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Genel Sekreter V. Dr. Öğr. Üyesi Fatih TUNA, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın BAK’a ziyarette bulundu.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın İstanbul Ofisinde gerçekleşen ziyarette Üniversitemiz Spor tesislerinin öğrencilerimiz açısından daha sağlıklı, donanımlı ve değişik spor dallarına yönelik planlanan yatırımları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Genel Sekreter V. Dr. Öğr. Üyesi Fatih TUNA ziyaretle ilgili “Başarılı tesisleşmeler sporun gençler arasında yaygınlaşmasını sağlıyor. Sayın Bakanımız ile Üniversitemize yapılması planlanan spor tesisleri ile alakalı verimli bir görüşme yaptık. Nazik kabulleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum” şeklinde açıklamada bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...