Üniversitemiz Spor Kompleksi Fitness Salonu Antrenörü Fatih Ceylan, 85 kg’da, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu tarafından düzenlenen 2012 Avrupa ve Balkan Şampiyonası Türk Milli Takımı Seçmelerinde dereceye girerek, kupa ve madalya kazanıp Türk Milli Takımı Kadrosuna seçildi.
Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu tarafından Antalya Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 13-15 Nisan 2012 tarihinde düzenlenen 2012 Avrupa ve Balkan Şampiyonası Seçmelerinde derece alıp Türk Milli Takımı Kadrosuna giren Fatih Ceylan, Ülkemizi ve Üniversitemizi Sırbistan’da 27-30 Nisan 2012 tarihinde düzenlenecek olan 2012 Balkan Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda temsil edecektir.
Antalya’da düzenlenen şampiyona seçmelerinde derece aldıktan sonra Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret eden Fitness Salonu Antrenörü Fatih Ceylan, kazandığı başarıyı Rektörümüzle paylaştı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...