Üniversitemiz, Final Eğitim Kurumları tarafından organize edilen “Final Eğitim Kurumları Üniversiteler Fuarı” Güneşli Final Okullarında 18 Şubat 2012 tarihinde öğrencilere tanıtıldı.
“Senin Üniversiten Hangisi? Üniversitenle Tanışmak İster misin?” temalı tanıtım fuarında toplam 76 vakıf ve Devlet üniversitesi katıldı.
Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ekibimiz, Namık Kemal Üniversitesi hakkında öğrencilere detaylı bilgiler verdi. Bir gün süren tanıtım gününde, standımızı ziyaret eden öğrencilere, Üniversitemiz Tanıtım Kataloğu ve broşürleri sunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...