Namık Kemal Üniversitesi 4-5 Ocak 2018 tarihleri arasında Tekirdağ Ramada Otel’de düzenlenen Educatürk Üniversite Tercih Fuarı'nda temsil edildi.
Educatürk tarafından düzen ve Türkiye’nin dört ayrı köşesinden üniversitelerinin katılımı ile gerçekleştirilen fuarda Üniversitemize öğrencilerin ilgisi büyük oldu.
Educatürk Üniversite Tercih Fuarında 2 gün boyunca üniversite adayları ile bir araya gelinerek, onlara Namık Kemal Üniversitesinin yanı sıra Tekirdağ hakkında bilgi verildi. Fuarda üniversite adaylarına ve ailelerine üniversitemizin olanakları yanı sıra taban puanları, bölümleri, sosyal yaşam, kampüs hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.
İlgi duydukları alanlar hakkında sorular da soran öğrenciler, tercih dönemi öncesi Namık Kemal Üniversitesi hakkında merak ettikleri konular hakkında yüz yüze bilgi edinebildikleri böyle bir fırsatı yakalamaktan dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...