Üniversitemiz 28-29 Nisan tarihlerinde Tekirdağ Ramada Otelde düzenlenen Educatürk Eğitim Fuarında tanıtıldı.
Fuarın açılışını yapan Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve Prof. Dr. Şefik Kurultay, fuarın başarılı geçmesi dileklerinde bulundu. Kurdele kesme töreninin ardından Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve Prof. Dr. Şefik Kurultay standları gezerek fuara katılanlarla bir araya geldi.
Öğrenci İşleri Daire Başkanı Bilal Türk seminerde öğrencilere üniversitemizin imkân ve olanaklarından bahsetti. Türk, seminerde her seviyeden eğitim ve kariyer imkânlarını arayan öğrenciler, mezunlar ve velilere seslenerek, kaliteli eğitim olanaklarını Üniversitemizde bulabileceklerini aktardı.
Organizasyon boyunca Tekirdağ Süleymanpaşa ve diğer Tekirdağ ilçelerindeki öğrenciler, öğretmenleri ve velileri standları gezerek, üniversiteler hakkında bilgi aldılar. Üniversitemizin yanı sıra, Türkiye’den ve yabancı ülkelerden üniversitelerin yer aldığı fuara ilgi büyük oldu. Üniversite temsilcileri, öğrencileri, meslek seçimlerinde nasıl bir yol izlemeleri gerektiği, seçecekleri mesleklerin hangi okulda kaç puan ile aldığı, yurt, ulaşım, burs, ücret ve yurtdışı olanakları konusunda bilgilendirildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...