Üniversitemiz, bir yıllık yoğun çalışma sonucunda “Diploma Eki Etiketi” almaya hak kazandı.
Bologna Eşgüdüm Komitesi (BEK) toplantısına katılan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, BEK Kurum Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Eker başta olmak üzere, bu süreçte tüm emeği geçenleri kutladı.
Prof. Dr. Şimşek ayrıca Prof. Dr. Nuray Özer, Okutman Narin Fidan, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı çalışanı Emine Kafalı ve Diploma Eki Etiketi Alt Komisyonu’na özellikle teşekkür etti.
Bologna prensipleri doğrultusunda, Üniversitemiz öğrencilerinin ulaşması gereken alanlarda diplomalarının geçerli olması için gereken belge olan Diploma Eki Etiketi, Avrupa Birliği’nden alınmaktadır. Üniversitemiz, bu dönem Diploma Eki Etiketi alan Türkiye’deki 14 üniversite arasında yer almaktadır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...