Üniversitemiz Biyosistem Topluluğu tarafından 1. Kariyer Günleri çerçevesinde konferans düzenlendi. Konuşmacı olarak Hema Endüstri A.Ş. Hidrolik Ürünler Tasarım Müdürü Gökay Uymaz’ın katıldığı prgramda, Trakya Üniversitesi 3. Dönem Rektörü Prof.Dr. Poyraz Ülger, Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Nedim Yüksel, Bölüm Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Türkan Aktaş, Tarımsal Makine Sistemleri Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Bahattin Akdemir ve çok sayıda öğrenci bulundu.
Programa konuşmacı olarak katılan Gökay Uymaz, öğrencilikte yapılan stajın önemine dikkat çekerek mühendislik mesleğinin gereklerini, öğrencilerinin bu mesleğe nasıl hazırlanmaları gerektiği hakkında bilgiler vererek donanımlı bir şekilde okulu bitirmenin meslek hayatına olan katkılarından söz etti.
Konferans öğrencilerin sorularının cevaplanmasıyla son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...