Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi ve Milli taekwondocu Sude Bulut, 29. Üniversiteler Yaz Spor Oyunları’nda (Universiade) bronz madalyanın sahibi oldu. Türkiye, Universiade’de taekwondo branşını 2’si altın 4 madalya ile tamamladı.
Tayvan’da düzenlenen 29. Universiade’de bayanlar 73 kiloda mücadele eden Sude Bulut, ülkemize bronz madalya kazandırdı. İlk turda İran’dan Fatemah Mostafa Darovei’yi 4-3, çeyrek finalde Alesandra Krzemieniecka’yı 6-4 yenerek yarı finale yükseldi. Yarı finalde, Kazakistan adına mücadele eden Cansel Deniz’e 3-1 mağlup olan Sude Bulut, bronz madalyanın sahibi olarak Üniversitemizi gururlandırdı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...