Üniversitemiz tarafından düzenlenen Bahar Şenliği, tiyatro gösterileri, amatör grup performansları, halk oyunları ve dans ekiplerinin gösterileri, spor müsabakaları ve öğrenci topluluklarımızın stantlarda düzenledikleri etkinliklerle devam ediyor.
Öğrencilerimiz, Üniversitemiz Halk Oyunları Gösterisi, İBB Kent Orkestrası Bando Takımı ve Mehter Takımı Gösterileri, Değirmenaltı Sahilde düzenlenen Kürek Yarışları Turnuvası”, Spor Kompleksi önünde yapılan “Tuval Üzeri Resim Yarışmaları”, Masa Tenisi Turnuvaları, Yüzme Yarışması, Piramit Salon’da gösterilen “Hemsire-i Mizah” isimli tiyatro gösterisi, Müzik Topluluğu’nun gerçekleştirdiği Karaoke Partisi, ve öğrenci topluluklarımızın stantlarında düzenledikleri etkinliklerle Bahar Şenliğinin coşkusunu hep birlikte yaşamaya devam ediyorlar.
Üniversitemiz Müzik Grubu “Frekans” da Bahar Şenliğinin ilk gününde öğrenciler ile bir araya geldi. Frekansın ardından sahne alan Dört X Dört grubu izleyicileri coşturdu. Dört X Dört ile birlikte şarkılarına eşlik eden gençler, Bahar Şenliğinin coşkusunu doyasıya yaşadı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...