Üniversitemiz 8. Uluslararası Bahar Şenlikleri’nin son gününde pop müziğin ünlü sanatçısı Yalın kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.
Üniversite merkez kampüsünde bulunan Spor Kompleksi önünde gerçekleştirilen konsere Tekirdağlı gençler ve üniversite öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.
Konser alanını dolduran binlerce üniversiteli öğrenci tarafından beğenilen şarkılarını söyleyen Yalın, sahnede yaklaşık 2 saat kadar kaldı. Tekirdağlılara unutulmaz bir konser veren Yalın, sahne alanını dolduranlardan tam not aldı.
Uzun süre sahnede kalan Yalın, konserde ‘Bir Bahar Akşamı’,’Herşey Sesin’,’Olmasanda Olur’ ve ’Git Patlat Bu Kafayı Şimdi’ gibi popüler şarkılarını seslendirdi.
Konserin sonunda Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal Şarkıcı Yalın’a çiçek ve plaket takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...