Üniversitemiz Ayçiçeği Çocuk Evinin bulunduğu yapının Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği’ne uygun olmadığının tespiti nedeni ile 15.08.2023 tarihli 9 karar sayılı Üniversitemiz Yönetim Kurulu kararına istinaden, 2023-2024 eğitim öğretim yılında Üniversitemiz Ayçiçeği Çocuk Evi hizmet veremeyecektir.
Saygı ile duyurulur.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...