Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten Prof. Dr. Mustafa Kulaç, gerçekleştiren devir teslim töreni ile görevini Doç. Dr. Erdoğan Gültekin’e devretti.
Törende Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Arslan Özen ve akademisyenler bir araya geldi.
Doç. Dr. Erdoğan Gültekin, Prof. Dr. Mustafa Kulaç’a bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Prof. Dr. Mustafa Kulaç devir teslim töreninde gerçekleştirdiği konuşmasında bu güne kadar yürütmüş olduğu Başhekimliği görevi boyunca desteklerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkür ederek bu özel günde sevdikleriyle bir arada bulunmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek bu güne kadar Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne yapmış olduğu katkılardan ve özverili çalışmalarından dolayı Prof. Dr. Mustafa Kulaç’ı kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Prof. Dr. Osman Şimşek, günün anısına Prof. Dr. Mustafa Kulaç’a teşekkür plaketi takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...