57. Alay'ın anısını yaşatmak amacıyla her yıl Tekirdağ'dan Çanakkale'ye yürüyerek giden 57. Alay Yürüyüş Komitesi, Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığının organizasyonu ve öğrencilerinin katılımı ile 13 Mart saat 09:00’da Eski Valilik önünden saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile Çanakkale yolculuğuna başladı.
57. Alay Yürüyüş Komitesinin 13 Mart ve 18 Mart tarihleri arası 12.’sini gerçekleştirdiği Geleneksel Tekirdağ-Çanakkale yürüyüşü, Gelibolu’daki 57. Piyade Alayı Şehitliği’ndeki tören ile tamamlanacak.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...