Üniversitemiz, Final Eğitim Kurumları’nın düzenlendiği, Güneşli Final Okulları’nın ev sahipliği yaptığı, 84 üniversitenin katılımıyla gerçekleşen 5. Üniversiteler Fuarı’na katıldı.
Üniversitemize ilginin büyük olduğu tanıtım gününde; fakültelerimizden, bölümlerimizden ve sosyal imkânlarından bahsedildi. Aynı zamanda öğrencilere üniversitemizi tanıtıcı broşürler, kataloglar ve çeşitli materyaller dağıtıldı.
Üniversite temsilcileri, öğrencileri meslek seçimlerinde nasıl bir yol izlemeleri gerektiği, yurt, ulaşım, burs ve yurtdışı olanakları konusunda bilgilendirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...