Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen 2019 – 2020 Korumalı Futbol 1. Lig Müsabakalarına Üniversitemizi temsilen katılan Kuzgunlar Korumalı Futbol Takımı, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile yaptığı maçtan galip ayrıldı.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Kuzgunlar Korumalı Futbol Takımı, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı ile NKÜ Stadyumunda gerçekleştirdiği karşılaşmayı 50 - 20 skorla kazandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...