Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun düzenlediği ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde oynanan 2023-2024 Yılı Üniversitelerarası Bölgesel Lig (Ünilig) Voleybol Müsabakaları tamamlandı.
Ünilig Müsabaka Sonuçlarına göre, Kadınlarda Kocaeli Üniversitesi Birinci, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi İkinci ve Gebze Teknik Üniversitesi Üçüncü olurken; Erkeklerde Bursa Uludağ Üniversitesi Birinci, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi İkinci ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Üçüncülüğü elde etti.
Üniversitemiz Spor Kompleksinde gerçekleştirilen kupa törenine Tekirdağ NKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğr. Gör. Dr. Serkan AYDIN, Tekirdağ Voleybol İl Temsilcisi Kazım CEYHAN, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı personeli, konuk üniversite ekiplerinin antrenörleri ile öğrenciler katıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...