Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu 2023-2024 yılı Üniversitelerarası Bölgesel Lig (ÜNİLİG) Grup Futbol Müsabakaları başlangıç maçı Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversiteleri takımları arasında yapıldı.
Tekirdağ NKÜ Stadyumunda gerçekleşen maçta çetin geçen mücadelede soğuk havaya rağmen sporcular ter döktüler. Karşılaşmayı Üniversitemiz futbol takımı 1-0 galibiyetle tamamladı.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi’nin futbol takımlarının katılımıyla gerçekleşecek müsabakalar 08 Aralık 2023 Cuma gününe kadar Tekirdağ NKÜ Stadyumunda oynanmaya devam edecek.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...