Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Üniversitelerarası 2. Lig Voleybol Grup Müsabakaları, 8 Aralık Cumartesi günü Üniversitemiz Spor Kompleksinde gerçekleştirilen Kupa Töreni ile noktalandı.
Üniversitelerarası 2. Lig Bayanlar Voleybol Grup Müsabakaları’nda 1. Balıkesir Üniversitesi 2. Trakya Üniversitesi, 3. ise İzmir Üniversitesi oldu. Müsabakaların sonunda düzenlenen tören ile kupaları verildi.
Üniversitelerarası 2. Lig Erkekler Voleybol Grup Müsabakaları Erkekler Grubunda 1. Sakarya Üniversitesi, 2. Düzce Üniversitesi, 3. Namık Kemal Üniversitesi oldu.
Birinci olan Sakarya Üniversitesi Erkekler Voleybol takımına Üniversitemiz Genel Sekreter Yardımcısı Sedat Sümbül kupasını verdi. Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Kerim Kasap; 2. olan Düzce Üniversitesi Erkekler Voleybol takımına kupasını verirken; 3. olan Üniversitemiz Erkekler Voleybol Takımına ise kupasını Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu İl Temsilcisi Tekin Öztürk’den aldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...