Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu ve Üniversitemiz tarafından 16-20 Aralık 2014 tarihleri arasında ortaklaşa organize edilen Üniversitelerarası Voleybol 2. Lig Grup Müsabakaları açılış töreni, 16 Aralık 2014 Pazartesi günü Üniversitemizde gerçekleştirildi.
Üniversitelerin Erkek – Bayan Voleybol takımlarının yoğun antrenman dönemi sonunda üniversitelerini en iyi şekilde temsil edecekleri müsabakaya toplam 12 Üniversite katılmıştır.
Üniversitemiz Spor Kompleksi’ nde 5 gün boyunca sürecek olan Voleybol 2. Lig Grup Müsabakaları Üniversitemiz Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu öğretim görevlisi Serkan Aydın’ın yaptığı açılış konuşması ile başladı. Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal yaptığı konuşmada, Sporun kardeşlik, dostluk içeren bir olgu olduğunu, katılımcı takımlar arasından sadece bir şampiyonun çıkacağını fakat müsabakalara hazırlık sürecinde herkesin büyük gayretler, uğraşlar göstererek çalıştığını ve bunun neticesinde kardeşlik ve dostluklar edindiğini belirtti. Soysal, 20 Aralık Cuma gününe kadar üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşecek olan müsabakada mücadele edecek tüm takımlara “hoş geldiniz” diyerek herkese başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...