>>ÜNİVERSİTELERARASI 2. LİG BASKETBOL GRUP MÜSABAKALARI PROGRAMI
>>AFİŞE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
*Üniversitelerarası 2. Lig Basketbol Grup Müsabakaları Üniversitemizin ev sahipliğinde 12-16 Aralık 2011 tarihlerinde, saat: 12:00-18:00 saatleri arasında İlimizde bulunan İsmet İnönü Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır..
*Açılışımız, 12 Aralık 2011 Pazartesi günü saat:10:00’da Üniversitemiz Kapalı Spor Salonunda yapılacak olup, Üniversitemizin de katılacağı bu müsabakalara tüm akademik ve idari personelimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...