Üniversitemiz ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Üniversiteler arası 2.lig Voleybol Grup müsabakaları Üniversitemiz Spor Kompleksinde başladı.
3 Aralık 2012 tarihinde söz konusu turnuvanın Teknik Toplantısı, akreditasyon ve kura çekimleri Üniversitemiz Uygulama Otelinde yapılmasının ardından çekilen kuralara göre eşleşen Takımlar 4 Aralık 2012 tarihinde Üniversitemiz Spor Kompleksinde turnuvaya başladı
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...