Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kart Basım Birimi tarafından, kayıp, çalıntı, kırık şeklinde talebi yapılan, basım işlemi gerçekleşen personel ve öğrenci kimlik kartlarında son basım işlemi gerçekleşen ve sicil ile birlikte sisteme kayıtlı kartlar geçerlidir. Son zamanlarda kartım çalışmıyor şeklinde gelen şikayetler üzerine yapılan incelemeler sonucunda mükerrer kart kullanılması sonucu problem yaşandığı tespit edilmiştir.
Kayıp, çalıntı kartların bulunması durumunda, yeni talebi yapılan kart basım işlemi gerçekleşmesi sonucu eski kart kullanıma kapatılmakta ve geçersiz olmaktadır. Bu kartların kullanılmaması önemle rica olunur.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...