Üniversitemiz Ekonomi Topluluğu tarafından, 08 Mayıs 2014 Perşembe günü 14:00-16:00 saatleri arasında Piramit Salonda, Ülker Gıda Araştırma ve Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri Bil Ergin ve Limagrain Tohumculuk Şirketi Genel Müdürü Cenk Saraçoğlu’nun katılımıyla “Üniversite Eğitimi Sonrasında İş ve Sosyal Yaşama Hazır mıyız?” konulu konferans düzenlenecektir.
Tüm akademik, idari personel ve öğrencilerimiz davetlidir.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...