Üniversitemiz Türk Sanat Müziği ve Halk Müziği Korosu oluşturularak çalışmalarına başlayacaktır. Tüm ilgilenenlere duyurulur.
Öğrencilerimiz kurs müracaatlarını http://ogr.nku.edu.tr/ adresinden akademik ve idari personelimiz ise http://euniversite.nku.edu.tr/giris.php adresinden yapabilirler.
Detaylı bilgi için Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yaşar ŞENLER’E şahsen ulaşabilir veya ysenler@nku.edu.tr adresine mail gönderebilirsiniz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...