Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Süleymanpaşa Halk Eğitimi Merkezi iş birliğinde açılan ücretsiz tiyatro kursumuz tarafından “Memurin Faslı” adlı oyun sahnelenecektir. 22-23 Mayıs 2024 tarihlerinde saat 19.30’da Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İÇÖZ Sahnesi’nde gerçekleştirilecek etkinliğe tüm akademik, idari personel ile öğrencilerimiz davetlidir. Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...