Üniversitemiz 2021-2022 Bahar Dönemi Ücretsiz Sportif Kursları öğrencilerimizin ve personelimizin yoğun katılımı ile devam ediyor.
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde açılan ve deneyimli antrenörler eşliğinde yürütülen sportif kurslarımız, kursiyerlerimizin bireysel ve fiziksel gelişimine katkı sunmaya devam ediyor. Yüzme, Pilates, Step Aerobik, Güreş, Boks, Tekvando ve Halk Oyunları kursları Üniversitemiz Spor Kompleksi ve Çok Amaçlı Çadır Salonda verilmekte olup, personelimiz ve öğrencilerimizin rahat koşullarda spor yapmalarına olanak sağlanmaktadır.
Spor alışkanlığı kazandırmak ve bu alışkanlığı yaygınlaştırmak, personel ve öğrencilerimizi spora yönlendirmek, spor yapma kültürünün oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla açılan ücretsiz sportif kurslarımız Bahar Dönemi boyunca devam edecektir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...