Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilen Ücretsiz Sportif Kurslar, öğrencilerin yoğun katılımı ile devam ediyor.
Öğrencilerimiz, Üniversitemiz Spor Kompleksi ve Çok Amaçlı Çadır Salonda deneyimli spor eğitmenleri eşliğinde Halk Oyunları, Boks, Güreş, Pilates, Step Aerobik, Tekwando ve Yüzme kursları gibi farklı alanlarda spor eğitimi alarak spor yapma alışkanlığı kazanmaktadırlar.
Öğrencilerin fiziki ve mental olarak sağlıklı olmaları ve öğrencilere spor yapma alışkanlığı kazandırmayı amaçlayan Başkanlığımız, farklı spor dallarında öğrencilerimize güz dönemi boyunca hizmet vermeyi sürdürecektir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...