Tekirdağ Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin davetlisi olarak Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK, MÜSİAD’ın Çorlu’da bulunan merkez binası toplantı salonunda MÜSİAD üyeleriyle bir araya geldi.
MÜSİAD Tekirdağ Şube Başkanı Muzaffer ASLAN, Genç MÜSİAD Başkanı Çağrı FARIMAZ, MÜSİAD Üyeleri ve öğrencilerin katılımıyla karşılıklı sohbet havasında gerçekleştirilen söyleşide, üniversitemizin dünü, bugünü, yarınıyla ilgili bilgiler veren Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK, öğrencilerimize ve personelimize daha iyi şartlarda hizmet verebilmek için çalıştıklarını ifade etti.
Tekirdağ Genç MÜSİAD Başkanı katılımlarından dolayı rektörümüz Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK’e teşekkür ederek, günün anısına teşekkür belgesi takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...