ÜNİAK Öğrenci Topluluğu temsilci heyeti Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
İsmail Batın AYTEKİN, Emrullah ALVUROĞLU, Yunus Emre DOĞAN ve Muhammet MUSTAFAOĞLU'ndan oluşan heyet Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'i kutlayarak başarı dileklerini sundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de tüm çabalarının daha iyi bir eğitim öğretim ortamı sağlamak olduğunu ifade ederek, ziyarette bulunan öğrencilere derslerinde başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...