Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erkan GÖNÜLOL'un yürütücüsü olduğu, Biyosistem Mühendisliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Birol KAYİŞOĞLU ve Huawei Technologies Co. Ltd. bünyesinde görev alan Dr. Kaya TURGUT'un araştırmacı olarak görev aldıkları “Süt Sağım Robotlarında Meme Ucunun Derin Öğrenme Yöntemiyle Tespiti” başlıklı proje, 2024 yılı 1. döneminde üniversitemizde kabul edilen tek TÜBİTAK 1001 projesi oldu.
Bu başarılı sonuç dolayısıyla Prof. Dr. Erkan GÖNÜLOL’u ve proje ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...