ODTÜ’de gerçekleştirilen 1. Üniversiteler Arası Dağ Bisikleti Yarışı’nda 4. olan Üniversitemiz Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Lojistik bölümü 1. Sınıf öğrencisi Doğan Büyüksüzer, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, 64 kişi içerisinden 4.’lüğü elde ederek büyük başarı gösteren Doğan Büyüksüzer’i tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Daha önce de Konya’da yapılan Türkiye dutatlon şampiyonası elit erkekler kategorisinde Türkiye 3.sü Olan Büyüksüzer, hedefinin büyük olduğunu belirterek, “daha büyük başarılara imza atmak için elimden geldiğince fazla çalışıyorum ve büyük hedeflerime ulaşacağımdan eminim, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e, verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...