Üniversitemiz Sosyal Yaşam Merkezi Binası 1. katında bulunan Öğrenci Yemekhanesinde 13.09.2021 tarih itibari ile Covid-19 kuralları ve alınan önlemler kapsamında öğrencilerimize yemek hizmete vermeye başlamıştır.
Öğrencilerimiz sosyal mesafe, maske kullanımı, hijyen kuralları ve ortamda alınan çeşitli tedbirlere uyarak yemekhanemizi kullanmaya devam edebileceklerdir.
Yemekhanemize salgın önlemleri nedeniyle Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi öğrencisi olmayan, misafir öğrenciler alınmayacaktır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...