Yemek bursu almaya hak kazanan öğrencilerimiz 12/11/2012 tarihinden itibaren yemek bursundan faydalanabileceklerdir.
Merkez kampüste öğrenim gören öğrencilerimiz mevcut öğrenci kimlik kartları ile kart dolum noktasına müracaat edip kartlarını aktive etmeleri gerekmektedir.
İlçelerimizde öğrenim gören öğrencilerimiz ise öğrenim gördükleri Fakülte ve Meslek Yüksekokullarına müracaat edip yemek bursu almaya başlayacaklardır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...