Üniversitemizde faaliyet gösteren, öğrencilerimizin sosyal aktivitelere katılımlarında, bilgi ve farklı deneyimler kazandırmada rol oynayan öğrenci toplulukları bugün yapılan toplantı ile bir araya geldiler.
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal’ın katılmış olduğu toplantı Ziraat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Öğrenci Toplulukları temsilcilerinin görüş ve isteklerini aktardığı toplantıda Rektör Yardımcısı Prof Dr. M. İhsan Sosyal temsilcilerin soru ve isteklerine yanıt vererek düşüncelerini paylaştı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...