Üniversitemiz Öğrenci Toplulukları Tanıtım Toplantısı, Sosyal Yaşam Merkezi’nde büyük katılımla gerçekleştirildi.
Toplantıda Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Genel Sekreter Abdullah Yinanç, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Ahmet Öz, akademisyenler ile 82 öğrenci topluluğunun temsilcisi bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, “Öğrencilerimizin akademik eğitiminin yanı sıra sosyal, kültürel ve spor alanlarında kendilerini tamamlayarak hayata atılmaları için öğrenci toplulukları ve onların çalışmalarına önem veriyoruz. Bu gün Üniversitemizde 82 öğrenci topluluğu aktif olarak faaliyet göstermektedir. Temennimiz, kurulan yeni öğrenci toplulukları ile öğrencilerimizin daha fazla fikir ve proje üretmeleridir.” dedi.
Toplulukların çalışmalarının anlatıldığı toplantıda öğrenciler, katkılarından dolayı öğrenciler Üniversitemiz yönetimine teşekkürlerini ilettiler.
Toplantı sırasında öğrenci topluluklarının yapmış olduğu faaliyetler ile ileriye dönük olarak yapılması planlanan etkinlikler hakkında bilgiler verilerek üniversite yönetiminin gelecek organizasyonlara ilişkin verebilecekleri destekler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...