Öğrenci Topluluklarımızın, 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında Yeni Öğrenci Toplulukları Yönergesi gereğince; Genel Kurullarını yapmaları, Yönetim ve Denetim Kurullarını seçmeleri ve 08 Ekim 2012 tarihine kadar söz konusu hususlarda oluşturacakları Genel Kurul Tutanaklarını üst yazıyla teslim etmeleri ve topluluk defterlerini daire başkanlığımızdan teslim almaları gerekmektedir.
Ayrıca Öğrenci Toplulukları Yönergesi gereğince; Akademik Yılın 5. Haftasında yapılacak olan ''Topluluk Tanıtım Günleri'' için gerekli hazırlıklarını tamamlamaları gerekmektedir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...