Öğrenci Toplulukları çalışmalarının programlaması ve izlenebilirliği kapsamında 11 Mart 2015 günü Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda 10:00-12:00 saatleri arasında bilgilendirme toplantısı yapılacak olup, aynı gün 13:00- 17:00 saatlerinde ve 12 Mart 2015'te 09:30- 17:00 saatleri arasında sertifika verilecek olan Proje Yazarlığı Eğitim Programı yapılacaktır. Özellikle Topluluk Koordinatör ve Başkanlarının katılmaları gerekmektedir.
İlgili yazı için tıklayınız.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...