Çorlu İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Kurtuluş AY ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Tüm Kastamonulular Derneği (TÜMKASDER) Başkan Yardımcısı Suat İZMİRLİ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Kurtuluş AY ve beraberindekiler, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik ederek başarı temennisinde bulundu ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin, Trakya Bölgesinin kalkınması hususunda ortaya koyduğu başarılı çalışmalarını takip ettiklerini ifade etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Önceliğimiz olan eğitim ile birlikte bölgeye katkıyı ihmal etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
Ziyaret sonunda heyet tarafından Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e, İlim Yayma Cemiyetinin ve TÜMKASDER’in anı plaketleri takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...